Profesionální péče o Vaše mazlíčky


Nabídka hlídání hlodavců na profesionální úrovni

Jedete na dovolenou a o vašeho mazlíčka se nemá kdo postarat? Nechcete ho dávat do klasického velkého hotelu a nevěříte hlídacím agenturám, u kterých nikdy nevíte, kdo se o vašeho mazlíčka bude starat? Chcete pro něj luxusní hlídání s profesionální péči a individuálním přístupem? Pak hledáte právě nás!

REZERVUJTE SI HLÍDÁNÍ ONLINE

Náš malý rodinný, luxusní hotel pro hlodavce se nachází v centru Prahy na Vyšehradě. Nabízíme celoroční hlídání hlodavců v domácím prostředí s odbornou individuální péčí. Nabízíme hlídání hlodavců – morčat, křečků, osmáků, pískomilů, činčil, ale taky hlídání králíčků, papoušků, plazůhlídání a venčení psů a hlídání koček. Pokud vaše zvířátko špatně snáší změny prostředí, není problém ho nechat doma a s námi se domluvit na pravidelných návštěvách u vás.

V průběhu hlídání mazlíčka je samozřejmostí vytvoření profesionálních fotek, abyste měli přehled o tom, jak se vašemu mazlíčkovi daří. Kromě samotného hlídání hlodavců a jiných zvířat nabízíme i velké množství doplňkových služeb, jako je např. stříhání drápků a srsti drobných mazlíčků.

Přečtěte si reference od našich zákazníků. Když se stanete našimi fanoušky na facebooku, můžete soutěžit i o slevy třeba na hlídání hlodavců.

Der Beitrag wurde am Pondělí, den 8. října 2012 um 12:48 Uhr veröffentlicht und wurde unter Nezařazené abgelegt. du kannst die Kommentare zu diesen Eintrag durch den RSS 2.0 Feed verfolgen. Kommentare sind derzeit geschlossen, aber du kannst dennoch einen Trackback auf deiner Seite einrichten.

Kommentarfunktion ist deaktiviert