Profesionální péče o Vaše mazlíčky


Nabídka hlídání hlodavců na profesionální úrovni

Jedete na dovolenou a o vašeho mazlíčka se nemá kdo postarat? Chcete pro své zvířátko jen to nejlepší – odbornou péči s individuálním přístupem? Pak hledáte právě nás.

Vlastníme malý rodinný hotel pro hlodavce v centru Prahy. Nabízíme celoroční hlídání hlodavců v domácím prostředí s odbornou individuální péčí. Pohlídáme hlodavce a jiná drobná zvířata. Nabízíme hlídání hlodavců – morčat, křečků, osmáků, pískomilů, činčil a dalších hlodavců. Kromě hlídání hlodavců nabízíme i hlídání králíčků, papoušků, plazů, ale třeba i hlídání a venčení psů a hlídání koček. Pokud vaše zvířátko špatně snáší změny prostředí, není problém ho nechat doma a s námi se domluvit na pravidelných návštěvách u vás.

V průběhu hlídání je nejen u hlodavců samozřejmostí posílání informativních SMS zpráv a dokonce i MMS, abyste měli přehled o tom, jak se Vašemu mazlíčkovi u nás daří. Kromě samotného hlídání hlodavců a jiných zvířat nabízíme i velké množství doplňkových služeb, jako je např. stříhání drápků a srsti Vašich drobných mazlíčků.

Pokud stále váháte, přečtěte si reference od našich zákazníků. Když se stanete našimi fanoušky na facebooku, můžete soutěžit i o slevy na hlídání hlodavců.

Der Beitrag wurde am Pondělí, den 8. října 2012 um 12:48 Uhr veröffentlicht und wurde unter Nezařazené abgelegt. du kannst die Kommentare zu diesen Eintrag durch den RSS 2.0 Feed verfolgen. Kommentare sind derzeit geschlossen, aber du kannst dennoch einen Trackback auf deiner Seite einrichten.

Kommentarfunktion ist deaktiviert